Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm, depreme karşı dayanıksız bölgelerin, 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanuna göre ıslah edilmesidir.

Türkiye’nin deprem bölgesinde yer alması, yapıların depreme karşı dayanıklı hale getirilmesini zorunlu hale getirmektedir. Bu noktada İkizler Yapı olarak sektörde uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Süreç Yönetimi

Kentsel dönüşüm için profesyonel süreç yönetimi oldukça önemlidir. Dönüşüm gerçekleştirilecek bölgelerde, alanında uzman kişilerce plan oluşturularak bu plana uygun şekilde hareket edilmelidir. İkizler Yapı olarak dönüşüm için uygun alanları titiz bir şekilde incelemekteyiz. Doğayı ve insanı ön planda tutmakta ve çalışmalarımızı temel olarak doğayı ve insanı bir araya getiren projeler üzerinden gerçekleştirmekteyiz.

Dönüşüm için planlama aşamasının tamamlanması sonrasında yüksek teknolojik cihazlarla inşaat aşamasına geçmekteyiz. Depreme dayanıklı, estetik, işlevsel yapıların inşası için sektördeki güncel gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmelere uygun olacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Modern ve yenilikçi bakış açısı, inşa sürecinde bizim için çok önemlidir.

İnşaat teknolojisindeki gelişmelerin de desteğiyle, alanında uzman kişilerce inşa sürecini tamamlayarak dayanıklı ve estetik binalar oluşturmaktayız. İçerisinde bulunduğumuz projelerle temel olarak yaşanılası ve özel alanlar meydana getirmekteyiz.

Yenilikçi ve Teknolojik Hizmet Anlayışıyla Başarılı Projeler

İkizler Yapı olarak kentsel dönüşüm çalışmalarımızda yenilikçi ve teknolojik hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Özellikle deprem riski bulunan bölgelerde yer alan yapıları, 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanuna göre yeniden inşa etmekteyiz.

Çalışmalarımızın temelinde “insan odaklılık” ilkesi bulunmaktadır. Depreme dayanıklı ve işlevsel binalar inşa ederek sizlerin bu binalar içerisinde güzel anılar oluşturmasına katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktayız. Türkiye’nin pek çok şehrinde; alanında uzman, genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte projeler oluşturmakta ve bu projeleri sektördeki tecrübemiz sayesinde başarılı bir şekilde tamamlamaktayız.

Modern ve Depreme Dayanıklı Yapılar

Modern ve depreme dayanıklı yapılar inşa etmek bizim için oldukça önemlidir. Kentsel dönüşümün temelinde de bu iki kavram yatmaktadır. Bu kapsamda, çalıştığımız bölgelerin deprem riskini incelemekte olup bu riske uygun yapılar inşa etmekteyiz. Güvenli binalar içerisinde yaşantılarını sürdürmekte olan bireylerin mutluluğu ve rahatlığından emin olmak, sektördeki hedeflerimizden bir tanesi.

Bu nedenle Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği’ne uygun şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekte ve inşa sürecinde titiz bir çalışma içerisinde bulunmaktayız. Ticari ve konut projelerimizde müşteri taleplerini göz önünde tutmakta olup oldukça modern ve depreme dayanıklı yapılar oluşturmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Sürdürdüğümüz çalışmaların her aşamasında müşteri ile doğru iletişim kurmakta ve müşteriyi sürece dahil etmekteyiz. Amacımız, her bireyin kendisini huzurlu hissedeceği alanlarda yaşantısını sürdürmesi için güvenilir, depreme dayanıklı, modern ve estetik yapılar oluşturmak ve kentsel dönüşüm noktasında çalışmalarımızı yenilikçi ve teknolojik hizmet anlayışıyla sürdürmek.

Tüm Hizmetlerimiz
İkizler Yapı, inşaat sürecinde verdiği proje ve danışmanlık hizmetleriyle, her projenin en verimli şekilde sonuçlanmasını hedeflemektedir. İnşaat projelerinin geliştirilmesi ve inşaat sürecinde temel gerekliliklerin yerine getirilmesi, projelerin hayata geçirilmesinde son…
Mühendislik, İkizler Yapı olarak sürdürdüğümüz faaliyetler ve oluşturduğumuz projelerde oldukça önemlidir. Kurulduğumuz günden itibaren mühendislik, mimarlık, proje yönetimi gibi alanları entegre etmekte ve faaliyetlerimizi kurumsal bir şekilde sürdürmekteyiz. Genç, dinamik…
Mimarlık, geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak için üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. İkizler Yapı olarak sektörde uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz deneyim ile yapıları inşa etmekteyiz. İnşa sürecinde mimarı tasarıma önem…
Kentsel dönüşüm, depreme karşı dayanıksız bölgelerin, 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanuna göre ıslah edilmesidir. Türkiye’nin deprem bölgesinde yer alması, yapıların depreme karşı dayanıklı hale getirilmesini zorunlu…
İnşaat, medeniyetlerin gelişiminde en aktif rol oynayan unsurların başında gelir. Çevreye, tabiata, insan yaşamına ve şehir dokusuna en uygun yapılarımızla İkizler Yapı olarak, medeniyeti yeniden inşa ediyoruz. Şeffaf, güvenilir ve…
Menü